Apartament nr 6

Home / Apartament nr 6

Apartament nr 6

Apartament nr 6

Apartament z tarasem jest idealnym rozwiązaniem dla rodzin, grupy znajomych, jak i również par. Urządzony w nowoczesnym stylu, bardzo bogato wyposażony spełni wszystkie Państwa oczekiwania. Składa się z sypialni, salonu, łazienki oraz kuchni. A o każdej porze roku pobyt umili duży taras z pięknym, panoramicznym widokiem na Karkonosze.

Wyposażenie apartamentów :

 • prywatna łazienka
 • sypialnia z łożem małżeńskim
 • balkon/taras
 • salon z częścią wypoczynkową
 • rozkładana sofa
 • w pełni wyposażona kuchnia (zastawa, naczynia, zmywarka, lodówka, czajnik, płyta indukcyjna)
 • dostęp do WiFi
 • ręczniki
 • suszarka do włosów
 • leżaki

Ceny poza sezonem :

 • OD 110 zł/doba za osobę (przy 3-4 osobach, październik, listopad, grudzień do 19.12)

Ceny w sezonie letnim i zimowym :

 • OD 140 zł/doba za osobę ( nie dotyczy ferii zimowych oraz sylwestra)

* Cena za apartament uzależniona jest od długości pobytu, ilości osób w apartamencie, wydarzeń (majówka, Święta, Sylwester), pobytu weekendowego.

* Zwierzęta w naszym obiekcie są akceptowane, jednakże obowiązuje dodatkowa opłata w wysokości 40 zł/doba z wyjątkiem zwierząt agresywnych mogących stworzyć zagrożenie dla życia lub zdrowia innych Gości. Zwierzęta na terenie naszego obiektu muszą być pod opieką swoich właścicieli. Ze względów bezpieczeństwa poza apartamentem zwierzęta mogą poruszać się wyłącznie z użyciem smyczy.

* Opłata klimatyczna naliczana w naszym obiekcie wynosi 2,40 zł/osoba/dzień.

Regulamin Obiektu Apartamenty Górski Klimat
Przedmiot Regulaminu
Regulamin określa przedmiot świadczenia usług, odpowiedzialności oraz przebywania na ternie Obiektu i jest integralną częścią umowy, do której dochodzi poprzez dokonanie rezerwacji i/albo zapłatę zadatku lub całej należności za pobyt w obiekcie. Przyjmuje się, iż dokonując rezerwacji, Gość potwierdza, iż zapoznał się i akceptuje warunki Regulaminu.
Regulamin obowiązuje wszystkie osoby przebywające na terenie Obiektu.
Doba 
Doba w Apartamentach  trwa od godz. 15:00 do godziny 10:30 dnia następnego.
W obiekcie obowiązuje cisza nocna w godz. 23:00 – 7:00 dnia następnego,
Obiekt zastrzega sobie prawo do odmowy przedłużenia pobytu Gościa w przypadku nieuregulowania pełnej płatności za dotychczasowy pobyt oraz w przypadku nieprzestrzegania niniejszego regulaminu.
Rezerwacja i meldunek
Rezerwacja gwarantowana jest wtedy kiedy osoba rezerwująca wpłaci zadatek w wysokości 50% całej kwoty na konto podane na naszej stronie.
ZADATEK w żadnym wypadku NIE PODLEGA ZWROTOWI!
Gość nie ma prawa użyczać apartamentu innym osobom, nawet jeśli nie upłynął okres, za który uiścił pełną opłatę za pobyt.
Osoby niezameldowane w obiekcie mogą przebywać gościnnie do godz. 20:00.
Obiekt ma prawo odmówić przyjęcia Gościa, który podczas poprzedniego pobytu rażąco naruszył Regulamin, w szczególności poprzez wyrządzenie szkody lub skandaliczne zachowanie wobec innych Gości czy też personelu obiektu.
W przypadku rezygnacji Gościa z pobytu w trakcie trwania doby hotelowej, obiekt nie zwraca opłaty za daną dobę.
Odpowiedzialność Gości
Gość ponosi pełną odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych obiektu powstałych z jego winy lub winy osób go odwiedzających. Obiekt zastrzega sobie prawo do obciążenia Gościa za wyrządzone szkody. Apartamenty przy odbiorze kluczy są sprawdzane, jeżeli doszło do uszkodzenia wyposażenia Gości MUSI uiścić opłatę za wyrządzone szkody w tymże momencie. Obiekt zastrzega sobie prawo do indywidualnej wyceny zniszczeń w zależności od prac koniecznych do usunięcia szkody,
W przypadku naruszenia Regulaminu, obiekt ma prawo odmówić świadczenia usług osobie, która je narusza. Osoba taka jest zobowiązana do zastosowania się do żądań kierownictwa, uregulowania należności za dotychczasowe świadczenia, do zapłaty za ewentualne zniszczenia oraz do opuszczenia Hotelu.
Hotelowi przysługuje ustawowe prawo zastawu na rzeczach wniesionych przez Gościa do Apartamentu w razie nieuregulowania opłat za świadczone przez usługi.
Dzieci do lat 12 powinny znajdować się pod stałym nadzorem opiekunów prawnych. Opiekunowie będą ponosić odpowiedzialność materialną za wszelkie szkody przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych powstałe w wyniku działania dzieci.
Zabrania się wnoszenia i posiadania na terenie Obiektu:
Przedmiotów niebezpiecznych, w tym szczególnie broni palnej, białej, pneumatycznej, gazowej,
Materiałów wybuchowych oraz materiałów pirotechnicznych, w tym; fajerwerków, kul świecących i rac jak i wszelkich innych materiałów potencjalnie pożarowo niebezpiecznych,
Środków odurzających i psychotropowych i innych podobnie działających.